Prenosnik HP 14-em0023ne | Ryzen 5 7520U | 8GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi pri dobavitelju (v prihodu) |
Predstavitev
Prenosnik HP 14-em0023ne je eleganten in zmogljiv prenosnik, ki združuje visoko zmogljivost z izredno prenosljivostjo. Kot nalašč je za uporabnike, ki želijo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo doma ali na poti.Največje prednosti
S tem prenosnikom boste uživali v izredni zmogljivosti procesorja Ryzen 5, ki omogoča gladko večopravilnost in hitro nalaganje programov. Vas bo navdušil tudi z 14-palčnim FHD zaslonom, ki ponuja jasne, živahne slike in odličen vidni kot, zahvaljujoč AG IPS panelu.- Hiter in odziven SSD disk s tehnologijo NVMe zagotavlja bliskovito hitrost prenosa podatkov.
- Moderni priključki omogočajo enostavno povezljivost z različnimi napravami.
- Zanesljiva povezljivost z najnovejšimi Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4 standardi.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za študente, profesionalce in vse, ki potrebujejo zmogljivo delovno postajo v kompaktnem in prenosljivem formatu. Idealen je tudi za vsakogar, ki išče napravo za multimedijsko zabavo z odličnimi grafičnimi zmožnostmi zahvaljujoč AMD Radeon integrirani grafiki.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnje pomnilnika in diska, s čimer lahko še izboljšate njegovo zmogljivost in prilagodite specifikacije svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega izdelka pomeni odgovorno ravnanje do okolja in pridobitev naprave po dostopnejši ceni. Vsak obnovljen prenosnik je temeljito pregledan in servisiran s strani strokovnjakov ter ocenjen po standardiziranem sistemu kakovosti, kar zagotavlja brezhibno delovanje in visoko kakovost.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U / 2,8 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,3 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics (IGP) |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14,0″) FHD (1920 x 1080) LED | IPS | 300 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |















