Prenosnik HP 14s-dq5161nia | i5 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 14,0″ HD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi pri dobavitelju (v prihodu) |
Predstavitev
Prenosnik HP 14s-dq5161nia združuje eleganten dizajn in zmogljivost v kompaktni 14,0-palčni obliki. Idealen je za vsakodnevno uporabo ali službene naloge, z odličnim ravnotežjem med cenovno dostopnostjo in funkcionalnostjo.Največje prednosti
Prenosnik HP 14s-dq5161nia se ponaša z nekaj ključnimi lastnostmi:- Kompakten 14,0-palčni zaslon z LED osvetlitvijo in HD ločljivostjo omogoča čudovito sliko in udobje pri prenosljivosti.
- Intel I5 procesor zagotavlja zanesljivo delovanje in hitro obdelavo podatkov za vse vaše potrebe.
- Integrirana Intel Iris Xe grafična kartica zagotavlja gladko delovanje grafičnih aplikacij.
- Več možnosti priključkov, kot so HDMI in USB-C, omogoča enostavno povezovanje z zunanjimi napravami.
- Z vdelanim SSD diskom, znanim po hitrem NVMe vmesniku, omogoča bliskovit zagon sistema in aplikacij.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za študente, podjetnike ter tiste, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevne naloge, kot so brskanje po spletu, pisarniško delo in pretakanje večpredstavnosti. S svojim elegantnim dizajnom se bo dobro vklopil v vsako okolje, bodisi doma ali v pisarni.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar ga naredi pripravljenejšega za prihodnje potrebe. Nadgradnja SSD diska in RAM-a lahko dodatno izboljša zmogljivost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Nakup obnovljenega prenosnika je okolju prijazen korak. Naprave, ki so bile strokovno obnovljene, so večstopenjsko testirane prek standardiziranega sistema kakovostnih ocen, kar zagotavlja visoko zmogljivost in zanesljivost ob znatnem prihranku. S tem prispevate k bolj trajnostni prihodnosti in obenem pridobite izdelek z dodano vrednostjo po zelo konkurenčni ceni.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1235U / 1,3 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB (2x 4 GB) DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14″) HD (1366 x 768) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | da |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |














