Prenosnik HP 15-fd0051ne | MX570 (2 GB) / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi pri dobavitelju (v prihodu) |
Predstavitev
Prenosnik HP Laptop 15-fd0051ne je zmogljiva rešitev, ki združuje odlične zmogljivosti in osvežujoč dizajn. S procesorjem Intel Core i5 in napreden SSD disk ponuja hitro nalaganje in odzivnost, kar ga naredi idealnega za vsakodnevno uporabo ter zahtevnejša opravila. Njegov 15,6-palčni FHD zaslon zagotavlja kristalno jasno sliko in odlično barvno reprodukcijo, kar je ključno za multimedijske vsebine in delovne naloge.Največje prednosti
HP Laptop 15-fd0051ne se ponaša z več neprekosljivimi prednostmi, med katerimi izstopajo:- Izjemna hitrost in zmogljivost zahvaljujoč napredni arhitekturi procesorja.
- SSD disk omogoča hitre prenose podatkov in hitro zagon aplikacij.
- Visoka ločljivost zaslona prinaša odlične vizualne izkušnje.
- Vgrajena grafična kartica NVIDIA GeForce MX570 omogoča tekoče igranje iger in grafične obdelave.
- Številne povezovalne možnosti, vključno z USB 3.2, HDMI ter brezžičnim omrežjem.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik privlači širok spekter uporabnikov, od študentov, ki iščejo zanesljivo napravo za učenje, do poslovnih uporabnikov, ki potrebujejo zmogljiv prenosnik za dnevna opravila. Idealna je tudi za ljubitelje multimedije in občasne igralce, ki zahtevajo boljšo grafiko in vizualno izkušnjo.Možnosti nadgradnje
Prenosnik HP Laptop 15-fd0051ne ponuja možnosti nadgradnje za disk in pomnilnik, kar omogoča prilagajanje naprave po vaših potrebah. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom. Tak pristop zagotavlja, da bo naprava delovala optimalno in da boste izkoristili vse njene zmogljivosti.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika kot je HP Laptop 15-fd0051ne pomeni pridobitev visokokakovostne naprave po izjemno ugodni ceni. Vse obnovljene naprave so strokovno obnovljene, kar zagotavlja dolgotrajno zanesljivost in optimalno delovanje. Standardiziran sistem kakovostnih ocen vam zagotavlja, da je vsak izdelek skrbno preizkušen in ponuja vrhunsko vrednost. S to izbiro prispevate tudi k zmanjšanju elektronskega odpadka, kar je dodaten razlog za odločitev.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce® MX570 A (2 GB GDDR6) |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) AG LED | IPS | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleško / Arabska tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 3x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |













