Prenosnik HP 15-fd0080nj | i3-N305 | W10P / i3 / RAM 4 GB / SSD Disk / 15,6″ HD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi pri dobavitelju (v prihodu) |
Predstavitev
Prenosnik HP 15-fd0080nj je elegantna in zanesljiva naprava, zasnovana z mislijo na uporabnike, ki iščejo kombinacijo zmogljivosti in prenosljivosti. Z 39,6 cm (15,6-palčnim) FHD zaslonom z občudovanja vredno jasnostjo in širokim vidnim kotom, nudi odlično izkušnjo gledanja, bodisi za delo ali zabavo.Največje prednosti
- Izjemna mobilnost in vsestranskost: Primeren za delo na poti s pomočjo robustnega ohišja.
- Zmogljivost shranjevanja: SSD, zasnovan z NVMe tehnologijo, zagotavlja neverjetno hitrost prenosa podatkov.
- Povezljivost: Opremljen z najnovejšo Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3 tehnologijo.
- Ekološka ozaveščenost: Prenovljen z visokimi standardi kakovosti, kar prispeva k zmanjševanju elektronskih odpadkov.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je kot nalašč za študente, poslovne uporabnike in vse, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevno uporabo. Zagotavlja vse ključne funkcionalnosti, potrebne za učinkovito opravljanje nalog in brskanje po spletu, hkrati pa je dovolj zmogljiv, da zlahka obvlada večopravilnost.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča enostavno nadgradnjo diska in pomnilnika, kar zagotavlja dovolj prostora za prihodnje potrebe. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira prenovljenega prenosnika pomeni kakovosten izdelek po dostopni ceni, hkrati pa prispeva k trajnostni potrošnji. Vsaka naprava je skrbno pregledana in preizkušena s strani strokovnjakov, kar zagotavlja brezhibno delovanje. Okolju prijaznejša odločitev, ki ne išče kompromisov pri učinkovitosti in zmogljivosti, ter hkrati upošteva standardiziran sistem ocen kakovosti. Ne glede na to, ali iščete računalnik za delo, študij ali zabavo, HP 15-fd0080nj je vsestranska izbira, s katero ne boste razočarani.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i3-N305 / 1,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Delovni pomnilnik | 4 GB DDR4 |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) HD (1366 x 768) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |














