Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1003na | i7 | W11H / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi pri dobavitelju (v prihodu) |
Predstavitev
HP OmniBook 5 prenaša zmogljivost in eleganco v vaše življenje z vrhunsko zasnovo in vrsto odličnih funkcij. Ta prenosnik združuje moč in vsestranskost, ki sta idealni tako za profesionalne uporabnike kot tudi za navdušence nad tehnologijo.Največje prednosti
- Opremljen z zmogljivim procesorjem I7, ki zagotavlja hitro in gladko delovanje pri večopravilnosti.
- Čudovit 16-palčni WUXGA IPS zaslon prinaša visoko ločljivost in izjemno ostrino, kar je kot nalašč za ustvarjanje vsebin in zabavo.
- Hitri in učinkoviti NVMe SSD zagotavlja hitrejši začetek sistema in pospešeno nalaganje aplikacij.
- Vrhunsko povezljivost omogočajo sodobni vmesniki, kot so USB-C in Wi-Fi 6, ki poskrbijo za brezhibne povezave.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za profesionalce, ki potrebujejo stabilno in zmogljivo napravo za delo, ustvarjalce vsebin, ki iščejo izjemno vizualno izkušnjo, in študente ter domače uporabnike, ki cenijo zanesljivost in hitro delovanje. S svojo eleganco in funkcionalnostjo ustreza vsakomur, ki išče visoko zmogljivost in večnamensko uporabo.Možnosti nadgradnje
Omogočena je nadgradnja diska in pomnilnika, kar pomeni prilagajanje potrebam po večjih zmogljivostih shranjevanja in učinkovitosti. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljena naprava predstavlja pametno izbiro za trajnostno nakupovanje. Z izkušeno storitvijo obnove lahko pričakujete kakovost in zanesljivost, ki zadovoljita najvišje standarde. Sistem kakovostne ocene zagotavlja preglednost in zaupanje v proces nakupa, obenem pa omogoča dostop do vrhunske tehnologije po ugodni ceni. HP OmniBook 5 je zasnovan za življenje v gibanju, z vso močjo, ki jo potrebujete za uspeh v digitalnem svetu.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Velikost zaslona | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |














