Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi pri dobavitelju (v prihodu) |
Predstavitev
Izjemen prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na je zasnovan za uporabnike, ki iščejo visoko zmogljivost in vsestranskost v elegantnem dizajnu. S 16,0-palčnim zaslonom WUXGA boste uživali v neverjetno jasnih slikah in živahnih barvah, medtem ko tanek, a zmogljiv profil naprave omogoča enostavno prenosljivost in uporabo na poti.Največje prednosti
HP OmniBook 5 16-ba1004na prinaša prebojno kombinacijo moči in prenosljivosti. Uživajte v gladki in brezhibni izkušnji z visokozmogljivim procesorjem I5 ter zmogljivo grafiko Intel Iris Xe.- 16,0-palčni WUXGA zaslon z IPS tehnologijo omogoča širši kot vidljivosti in ostrejše slike.
- SSD disk s tehnologijo NVMe zagotavlja izredno hiter dostop do podatkov in kratke čase nalaganja.
- Večvrstična povezljivost s HDMI in dvema USB-C priključkoma za enostavno priklapanje zunanjih naprav in polnjenje.
- Osupljiva prilagodljivost z osvetljeno tipkovnico za delo v slabših svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik HP OmniBook 5 je idealna izbira za profesionalce, študente in tehnološke navdušence, ki potrebujejo zanesljivo zmogljivost za delovne ali študijske obveznosti, pa tudi za kreativno ali multimedijsko uporabo. Prav tako ga bodo cenili tisti, ki potrebujejo zanesljivost in dolgotrajnost naprave za vsakodnevne potrebe.Možnosti nadgradnje
Čeprav ponuja izjemno zmogljivost že iz samega začetka, so uporabniki, ki iščejo dolgoročno razširljivost, tuj na pravem mestu. Disk in pomnilnik se lahko enostavno nadgradita, da ustrezata spreminjajočim se potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave ne prinaša le vrednosti izjemnega razmerja med ceno in kakovostjo, ampak tudi pomemben korak k trajnostni prihodnosti. Vsaka naprava, ki je ponujena kot obnovljena, je bila strokovno preverjena in preizkušena. Sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da je vsaka naprava v tehničnem pogledu enakovredna novim modelom. Z nakupom obnovljenega izdelka prispevate k zmanjševanju elektronskih odpadkov ter varovanju okolja.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Velikost zaslona | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |














