Prenosnik Lenovo ThinkPad T14 G1 / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Zadnji kos na zalogi! predvidena dostava: sobota, 16.5. |
Predstavitev
Lenovo ThinkPad T14 G1 je popoln prenosnik za uporabnike, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo napravo za delo ali osebno uporabo. S svojo kompaktno velikostjo in naprednimi funkcijami omogoča učinkovit vsakdan, ne glede na to, kje se nahajate.Največje prednosti
ThinkPad T14 G1 se ponaša s številnimi prednostmi, ki izboljšajo vašo uporabniško izkušnjo:- Učinkovit procesor iz serije i7, ki zagotavlja gladko in hitro izvajanje aplikacij.
- Odličen zaslon velikosti 14,0" z FHD ločljivostjo in matirano površino, ki zmanjšuje bleščanje.
- Svetlobno osvetljena tipkovnica za delo v slabše osvetljenih prostorih.
- Visoko zmogljiva grafična kartica NVIDIA GeForce MX330 poskrbi za brezhibno grafično upodabljanje.
- Hiter NVMe SSD disk, ki poskrbi za bliskovite prenose podatkov.
Kdo kupuje ta izdelek
Idealna izbira za profesionalce, študente ali vsakogar, ki potrebuje zanesljivo napravo za produktivno delo in zabavo. Zaradi zmogljive grafične kartice je prenosnik popoln tudi za oblikovalce, ki uživajo v slikovno intenzivnih projektih.Možnosti nadgradnje
Lenovo ThinkPad T14 G1 omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, s čimer še dodatno povečate svojo produktivnost in zmogljivost naprave. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
S tem, ko izberete obnovljen ThinkPad T14 G1, podpirate okolju prijazno izbiro. Naprava je bila strokovno obnovljena in je prestala standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar zagotavlja, da ustreza visokim standardom delovanja in vizualnega izgleda. Obnovljena naprava predstavlja odlično razmerje med ceno in kvaliteto, kar jo naredi privlačno možnost za varčne uporabnike.A- Kakovost
Znaki obrabe. Najboljše razmerje med kvaliteto in ceno. Ohišje lahko vsebuje manjše nepravilnosti, kot so vidne praske, ki pa ne vplivajo na delovanje naprave. Zasloni imajo lahko rahle nepravilnosti, ki so nekoliko opazne, vendar ne motijo uporabniške izkušnje.
Rabljena oprema v naši ponudbi je pregledana, preizkušena in očiščena. Brezhibno delovanje je podkrepljeno z enoletno garancijo.
Več informacij o rabljeni opremi lahko najdete na strani Rabljena računalniška oprema.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7-10610U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4.9 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 512 GB |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce MX330 (2 GB GDDR5) |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | Nordic keyboard |
| Optična enota | ne |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | da |
| Ostali priključki | 1x USB-C |














