Prenosnik HP 15-fd0016ni | i5 13.gen | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi pri dobavitelju (v prihodu) |
Predstavitev
HP 15-fd0016ni je vsestransko zmogljiv prenosnik, ki navdušuje z izjemno zmogljivostjo in elegantno zasnovo. Ta prenosnik, opremljen s procesorjem I5, vam omogoča gladko izvajanje večopravilnosti, hkrati pa ohranja privlačen in tanek profil z zaslonom velikosti 15,6 palcev.Največje prednosti
- Izjemen 15,6-palčni FHD LED IPS zaslon za kristalno čisto sliko in široke vidne kote.
- Zmogljivo grafično doživetje z Intel Iris Xe Graphics.
- Ultrahiter NVMe SSD disk za nepremagljivo hitrost zagona in nalaganja podatkov.
- Več možnosti povezljivosti z USB-A in USB-C ter HDMI priključki.
- Vgrajena spletna kamera in osvetljena tipkovnica za povečano produktivnost.
- Brezhibna povezljivost s tehnologijama Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.3.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je odlična izbira za študente, podjetnike in kreativne ljubitelje tehnologije, ki potrebujejo zanesljivost in mobilnost. Je popolna naprava za tiste, ki iščejo kombinacijo zmogljivosti in prenosljivosti za vsakdanjo rabo, bodisi domače projekte, delo ali zabavo.Možnosti nadgradnje
V prihodnosti lahko preprosto nadgradite svoj spomin in shrambo za še večjo zmogljivost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Z izbiro obnovljene naprave prispevate k ohranitvi okolja z zmanjšanjem elektronskih odpadkov. Vsaka obnovljena naprava pri nas prestane temeljit obnovitveni postopek s strani strokovnih tehnikov in strog sistem kakovostnih ocen. Tako dobite napravo, ki je ne le cenovno ugodna, ampak tudi zanesljiva in trajnostna izbira.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 45% NTSC |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |














