Računalnik HP Pro Mini 260 G9 / i5 / RAM 8 GB / SSD Disk
Šifra ISIA55M7ET
| Proizvajalec Hewlett Packard
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Zadnji kos na zalogi! predvidena dostava: ponedeljek, 18.5. |
599,00 € vključno z DDV
Predstavitev
Računalnik HP Pro Mini 260 G9 je kompakten in zmogljiv namizni računalnik, zasnovan za uporabo doma kot tudi v pisarniškem okolju. Njegova elegantna oblika in zmogljive specifikacije omogočajo zanesljivo delovanje pri vsakodnevnih nalogah.Največje prednosti
- Kompaktna oblika, ki prihrani prostor na delovni mizi.
- Zmogljiv procesor,
- Hitri NVMe SSD,
- 16-palčni matirani zaslon z visoko ločljivostjo za prijetno gledanje.
- Povezljivost omogočajo HDMI, USB-C in 5x USB vhodi.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta računalnik je idealen za posameznike in podjetja, ki potrebujejo kompaktno in zmogljivo rešitev za opravljanje vsakodnevnih pisarniških nalog, večopravilnost ali uporabo lahkotnejših profesionalnih programov. Uporabniki, ki potrebujejo zanesljivo napravo za domače pisarne ali manjše delovne prostore, bodo z njim več kot zadovoljni.Možnosti nadgradnje
Računalnik omogoča, da prilagodite pomnilnik in shranjevanje glede na svoje potrebe. Prav tako nudi možnosti nadgradnje diska za povečano kapaciteto shranjevanja in bolj gladko delovanje pri zahtevnejših nalogah. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljene naprave so skrbno pregledane in obnovljene s strani strokovnjakov, da zagotavljajo visoko raven delovanja in zanesljivosti. Ta postopek obnove vključuje stroge standarde kakovosti, ki zagotavljajo, da naprava deluje podobno kot nova. Z izbiro obnovljene naprave ne samo prihranite, temveč tudi prispevate k varovanju okolja, saj podaljšate življenjsko dobo kvalitetne elektronike in zmanjšate odpad.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Trdi disk | 256 GB |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optična enota | ne |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | ne |
| Wi-Fi | ne |
| Bluetooth | ne |
| Bralnik kartic | ne |











