Tablica Lenovo Idea Tab Mediatek 8GB/128GB 27,9 cm (11″)
Šifra ISZAFR0182S
| Proizvajalec Lenovo
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi (2 kos) predvidena dostava: ponedeljek, 18.5. |
208,00 € vključno z DDV
Predstavitev
MediaTek Dimensity 6300 (2x A76 @2,4GHz + 6x A55@2,0GHz), 8GB Soldered LPDDR4X, 128GB UFS 2.2, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 27,9 cm (11″) 2.5K (2560x1600) Touchscreen 90Hz IPS, 1x USB-C 2.0 (PD), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.1, GPS, 5.0MP+8.0MP Webcams, microSD Card 7040mAh Li-Ion, Google Android OS 15+Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6300 (8 Cores, 2x A76 @ 2,4 GHz + 6x A55 @ 2,0 GHz) |
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR4x |
| Trdi disk | 128 GB UFS 2.2 |
| Grafična kartica | ARM Mali-G57 MC2 (IGP) |
| Velikost zaslona | 27,9 cm (11″) 2.5K (2560x1600) Multi-Touch IPS | 500 nits | Anti-Fingerprint | Anti-Glare | 72% NTSC |
| Največja ločljivost | 2.5K / 2560 x 1600 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Operacijski sistem | Google Android OS |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | 1x |
| USB 3.0 priključki | ne |
| HDMI priključek | 0x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | da |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |













