Računalnik HP EliteOne 870 G9 AiO | Core i7-13700 | 16GB RAM | QHD Touch / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk
Šifra ISB97XKE8R
| Proizvajalec Hewlett Packard
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Zadnji kos na zalogi! predvidena dostava: sobota, 4.4. |
1.299,00 € vključno z DDV
Predstavitev
HP EliteOne 870 G9 AiO je eleganten in zmogljiv vse-v-enem računalnik, ki prinaša inovacije ter zmogljivost v vaš vsakdan . S svojim elegantnim dizajnom in prostornim zaslonom je idealen za domače in strokovno okolje.Največje prednosti
- Impresiven zaslon: Zaslon velikosti 27 palcev in ločljivostjo QHD zagotavlja živahno in jasne slike na na dotik občutljivem zaslonu. LED tehnologija s tehnologijo IPS omogoča široke vidne kote, kar izboljšuje uporabniško izkušnjo.
- Zmogljivost: Računalnik z zmogljivim procesorjem, sodobnim pomnilnikom in hitrim SSD diskom zagotavlja izjemno hitro in brezhibno delovanje.
- Povezljivost: Opremljen je z več USB vhodi, HDMI in DisplayPort povezavami, kar omogoča nemoteno povezljivost z različnimi napravami.
- Varnost in udobje: Z vgrajeno spletno kamero, bralnikom prstnih odtisov in vsemi potrebnimi priključki, je ta računalnik prava izbira za produktivnost in varnost na delovnem mestu.
Kdo kupuje ta izdelek
HP EliteOne 870 G9 AiO je zasnovan za profesionalce, ki iščejo zanesljivost in eleganco v eni napravi. Idealna izbira je za poslovneže, kreativce, oblikovalce in vse, ki potrebujejo zmogljivo napravo za napredne naloge. Zaradi preprostega in elegantnega dizajna bo odlično dopolnil vsako domače ali pisarniško okolje.Možnosti nadgradnje
Ta računalnik omogoča nadgradnjo tako pomnilnika kot diska, kar omogoča, da svoj računalnik optimalno prilagodite svojim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbor prenovljenega računalnika je odgovorna izbira za okolje in hkrati finančno ugodna možnost. Naše naprave so deležne strokovne storitve obnove, in so ocenjene po standardiziranem sistemu kakovostnih ocen, kar zagotavlja brezhibno delovanje. Pri izbiri tovrstne naprave prihranite denar, prispevate k manjšemu okoljskemu odtisu in hkrati pridobite napravo, ki deluje kot nova. Zaupanje v obnovljene naprave ni le pametna odločitev za vaš dom ali pisarno, ampak tudi prispeva k trajnostni prihodnosti.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i7-13700 / 2,1 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / Turbo Speed 5,2 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 770 (IGP) |
| Velikost zaslona | 68,6 cm (27″) WQHD (2560 x 1440) Multi-Touch | UWVA LED | IPS |
| Največja ločljivost | WQHD / 2560 x 1440 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 5x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | da |















