Računalnik HP ProOne 240 G10 | All-in-One | i3-N300 / i3 / RAM 8 GB / SSD Disk
Šifra ISA54TJETR
| Proizvajalec Hewlett Packard
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi (3 kos) predvidena dostava: torek, 7.4. |
499,00 € vključno z DDV
Predstavitev
HP ProOne 240 G10 je elegantna All-in-One računalniška naprava, zasnovana tako, da pokrije vse potrebe po zmogljivosti in oblikovalski estetiki. Z velikim, 23,8 palčnim FHD zaslonom ponuja izjemno preglednost ter udobno uporabo tako za delo kot za zabavo.Največje prednosti
Ta računalnik se ponaša z naslednjimi prednostmi:- Ekran z 23,8 palci in visoko ločljivostjo, ki zagotavlja ostro in jasno sliko
- USB-C in več USB-A priključkov za enostavno povezovanje različnih naprav
- Visoka hitrost shranjevanja zahvaljujoč SSD disku s tehnologijo PCIe NVMe
- Integrirana spletna kamera za enostavno video komunikacijo
- Napredne povezave s Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.3 omogočajo hitro in stabilno internetno povezljivost
Kdo kupuje ta izdelek
HP ProOne 240 G10 je idealen za pisarniške delavce, kreativce, študente in manjša podjetja, ki cenijo kombinacijo učinkovitosti in elegantnega oblikovanja. Uporabniki, ki potrebujejo zanesljiv in intuitiven sistem za opravljanje vsakodnevnih nalog, bodo cenili to napravo kot osrednji del njihovega delovnega prostora.Možnosti nadgradnje
Ena izmed ključnih lastnosti računalnika HP ProOne 240 G10 je njegova prilagodljivost. Uporabniki imajo možnost nadgraditi disk za še večjo kapaciteto shranjevanja in povečati pomnilnik RAM za izboljšano zmogljivost. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega HP ProOne 240 G10 uporablja prednosti tako za uporabnike kot za okolje. Strokovno obnovljene naprave zagotavljajo visoko raven zanesljivosti in kakovosti, saj so bile temeljito pregledane in testirane po standardiziranem sistemu kakovostnih ocen. Takšna izbira ne prinaša le prihranka v primerjavi z novimi enotami, ampak prispeva tudi k trajnostni prihodnosti z zmanjševanjem elektronskih odpadkov. Ta računalnik združuje sodobno obliko z zmogljivostmi, ki ustrezajo zahtevnemu delu in raznovrstnim nalogam, ter obenem omogoča personalizacijo in prilagoditve po meri uporabnika.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | žična tipkovnica, žična miška |
| Procesor | Intel® Core™ i3-N300 / 0,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / 3,8 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 8 GB DDR4 |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) AG LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Turška tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | 2x |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |













