Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 17,3″ WQXGA
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Zadnji kos na zalogi! predvidena dostava: ponedeljek, 18.5. |
Predstavitev
Prenosnik Gigabyte Aorus Elite 16 BWH ponuja izjemno zmogljivost v elegantno zasnovanem paketu. S svojo vrhunsko tehnologijo in naprednimi funkcijami je idealna izbira za zahtevne uporabnike, ki iščejo moč in zanesljivost.Največje prednosti
- Širok 17,3-palčni WQXGA zaslon nudi kristalno čisto sliko z ločljivostjo 2560 x 1600 pri 165Hz, kar omogoča odlično vizualno izkušnjo.
- Zmogljiva NVIDIA® GeForce RTX™ grafična kartica zagotavlja tekoče delovanje pri igranju iger in ustvarjanju vsebin.
- Povezljivosti, kot so HDMI, Thunderbolt in USB vhodi, omogočajo enostavno povezovanje z drugimi napravami.
- Osupljiva osvetljena tipkovnica izboljša uporabniško izkušnjo tudi v slabših svetlobnih pogojih.
- Vrhunski Intelov procesor zagotavlja zanesljivo in hitro delovanje v vseh aplikacijah.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik je idealen za profesionalne uporabnike, kot so grafični oblikovalci, video producenti in programerji, ki potrebujejo zmogljivo platformo za zahtevne naloge. Prav tako je odlična izbira za igričarje, ki iščejo visoko zmogljivost in realistično grafiko.Možnosti nadgradnje
Naprava omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, kar pomeni, da lahko uporabniki prilagodijo napravo svojim potrebam. NVMe pogon zagotavlja izjemno hitrost shranjevanja in dostopanja do podatkov. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbran prenosnik je bil strokovno obnovljen s strani certificiranih ekspertov, kar zagotavlja njegovo zanesljivost in funkcionalnost. Standardiziran sistem kakovostnih ocen predstavlja odlično vrednost za uporabnike, ki cenijo visoko zmogljivost po dostopni ceni. Odkrijte prednosti naprave, ki je bila strokovno pregledana in pripravljena za nove dosežke. Kljub manjšim praskam na pokrovu, ponuja Aorus Elite 16 BWH izjemno kombinacijo zmogljivosti in cene, zaradi česar je odlična izbira za tiste, ki iščejo več za svoj denar.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Velikost zaslona | 43,9 cm (17,3″) |
| Največja ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optična enota | ne |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |













