Prenosnik HP 15-fd0325ne | Core 5 120U | 24GB RAM / 5 / RAM 24 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi (3 kos) predvidena dostava: petek, 15.5. |
Predstavitev
Prenosnik HP 15-fd0325ne združuje formo in funkcionalnost v elegantnem ohišju z zaslonom velikosti 39,6 cm (15,6") ter ločljivostjo FHD. Namenjen je zagotavljanju gladke uporabniške izkušnje za vsak dan.Največje prednosti
Prenosnik HP 15-fd0325ne se ponaša z naslednjimi prednostmi:- Močan procesor družine I5, ki zagotavlja zanesljivost in hitro odzivnost.
- Prostoren pomnilnik in hitri SSD NVMe disk za izjemno hitro shranjevanje in dostop do datotek.
- Priključki USB-A in USB-C za široko povezljivost.
- Osvetljena tipkovnica, ki omogoča udobno delo tudi v slabo osvetljenih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
To vrsto prenosnika najpogosteje izberejo študentje, profesionalci na poti in domači uporabniki, ki iščejo zanesljiv in zmogljiv računalnik. Omogoča brezhibno izvajanje večopravilnosti, urejanje dokumentov, in osnovno urejanje fotografij.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar pomeni, da ga je mogoče enostavno prilagoditi dolgoročnim potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenih naprav prinaša številne prednosti. Vsaka naprava gre skozi strokovno obnovo in podrobno testiranje, kar zagotavlja, da deluje po najvišjih standardih. Sistem standardiziranih kakovostnih ocen pomeni, da je uporabnik seznanjen s stanjem in zmogljivostjo naprave. Nakup obnovljenega prenosnika prispeva tudi k zmanjšanju elektronskih odpadkov in vpliva na okolje, kar predstavlja trajnostno izbiro brez žrtvovanja kakovosti.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 GHz / 10-Core (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 5,0 GHz |
| Delovni pomnilnik | 24 GB DDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt), Touch |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |














