Prenosnik HP EliteBook 640 G9 | i5-1235U | 16GB RAM | 256GB SSD | W11P / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 14,0″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi (več kot 5 kos) predvidena dostava: četrtek, 21.5. |
Predstavitev
Eleganten in zmogljiv prenosnik EliteBook 640 G9 vam ponuja profesionalno izkušnjo, združeno v kompaktni obliki. Zasnovan je tako, da zadovolji potrebe zahtevnih uporabnikov, ki cenijo zanesljivost in učinkovitost.Največje prednosti
EliteBook 640 G9 se ponaša z impresivnimi lastnostmi, ki vključujejo:- Visoko ločljiv zaslon FHD, ki omogoča kristalno jasno sliko za najboljšo vizualno doživetje
- Vrhunski grafični procesor za brezhibno prikazovanje slik in videov
- Povezljivost naslednje generacije z Wi-Fi 6E in Bluetooth 5.3, za stabilne in hitre povezave
- Več vrat, vključno s Thunderbolt 4 in HDMI 2.0, za vsestransko povezljivost
- Osvetljena tipkovnica za delo v vseh svetlobnih pogojih
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je idealen za poslovne uporabnike, študente in ustvarjalce vsebin, ki potrebujejo zanesljivo napravo za vsakodnevno delo, kreativo ali študij. S kombinacijo zmogljivega procesorja in kakovostne grafike je odlična izbira za večopravilnost in produktivnost.Možnosti nadgradnje
EliteBook 640 G9 omogoča prilagoditev glede na vaše potrebe. Pomnilnik in disk lahko nadgradite, kar vam omogoča povečanje zmogljivosti in prostora za shranjevanje. Hitra tehnologija NVMe vgrajenega SSD diska zagotavlja bliskovit zagon in dostop do podatkov. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Ko izberete obnovljeni EliteBook 640 G9, se odločate za kakovostno rešitev, ki je preverjena s standardiziranim sistemom kakovostnih ocen. Obnovljene naprave niso zgolj ekonomične, temveč tudi prispevajo k varovanju našega okolja. Strokovna storitev obnove zagotavlja, da naprav deluje, kot je bilo predvideno, in ponuja vrhunsko uporabniško izkušnjo po dostopni ceni, brez kompromisov pri kakovosti.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1235U / 1,3 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR4 |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xe Graphics (IGP) |
| Velikost zaslona | 35,6 cm (14,0″) FHD (1920 x 1080) UWVA AG IPS LED |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Tipkovnica | Nemška tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 3x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | da |















