Prenosnik HP Omen 16-am0073ng / i7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Zadnji kos na zalogi! predvidena dostava: sobota, 16.5. |
Predstavitev
Prenosnik HP Omen 16-am0073ng je visoko zmogljiva naprava, zasnovana za optimalno igralno izkušnjo in zahtevno večopravilnost. Z izjemnim dizajnom in naprednimi specifikacijami je idealen izbor za igralce, profesionalce in tehnološke navdušence.Največje prednosti
- Izjemna zmogljivost: Procesor i7 zagotavlja gladko delovanje ter hitro obdelavo podatkov.
- Osupljiv zaslon: 16,0" WUXGA zaslon z visoko ločljivostjo 1920 x 1200 in 144Hz osveževanjem za živo vizualno izkušnjo.
- Vrhunskost grafične kartice: NVIDIA GeForce RTX 5060 omogoča tekoče igranje najnovejših iger in obdelavo zahtevnih grafičnih projektov.
- Odlična povezljivost: HDMI, USB-C in več priključkov USB omogočajo široko povezljivost z zunanjimi napravami.
- Osvetljena tipkovnica: Zagotavlja vidljivost in enostavnost uporabe tudi v temnejših prostorih.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik HP Omen je kot nalašč za igralne navdušence, ki iščejo visokozmogljivo napravo s hitrimi odzivnimi časi ter profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo orodje za zahtevno večopravilnost. Prav tako je idealen za ustvarjalce vsebin in inženirje, ki iščejo zanesljivost in učinkovitost.Možnosti nadgradnje
HP Omen 16 omogoča nadgradnjo diska in pomnilnika, s čimer lahko še izboljšate njegovo zmogljivost in kapaciteto. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnovljeni prenosniki HP Omen so skrbno pregledani in testirani s strani strokovnjakov, da zagotavljajo visoko kakovost in dolgo življenjsko dobo. Strokovna storitev obnove vključuje standardiziran sistem kakovostnih ocen, kar omogoča zanesljiv nakup. S tem ne le prihranite denar, ampak tudi prispevate k bolj trajnostni prihodnosti z zmanjšanjem elektronskih odpadkov. Izberite HP Omen 16-am0073ng za vrhunsko zmogljivost, izjemno kakovost in zanesljivost.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700F 1.5 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce® RTX 5060 |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 @144Hz |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | German keyboard |
| Optična enota | ne |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | ne |
| Bluetooth | ne |
| Bralnik kartic | da |








