Prenosnik HP Omen MAX Gaming Laptop 16-ah0012ns / Ultra 9 / RAM 32 GB / SSD Disk / 16,0" WQXGA
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Zadnji kos na zalogi! predvidena dostava: sobota, 4.4. |
Predstavitev
HP Omen MAX Gaming Laptop 16 je visoko zmogljiva naprava, zasnovana za vse navdušence nad igrami in ustvarjalne profesionalce. Vsebuje zmogljive komponente, ki zagotavljajo gladko in hitro delovanje tudi pri najzahtevnejših nalogah.Največje prednosti
- Izjemna grafika: Opremljen z grafično kartico NVIDIA® GeForce RTX™, ki zagotavlja osupljive vizualne učinke.
- Bliskovita hitrost: Visoka zmogljivost procesorja in NVMe SSD diska omogoča hitro obdelavo podatkov.
- Vrhunski zaslon: 16-palčni WQXGA zaslon z mat učinkom in ločljivostjo 2560 x 1600 ponuja kristalno jasne slike.
- Eleganten dizajn: Estetsko dovršeno ohišje z udobnim naslonom za roke in osvetljeno tipkovnico za delo tudi v temi.
Kdo kupuje ta izdelek
Ta prenosnik je popolna izbira za igralce iger, ki iščejo napravo z zmogljivo grafiko in hitrim delovanjem. Prav tako je primeren za ustvarjalce vsebin, ki se ukvarjajo z urejanjem videoposnetkov, oblikovanjem in programiranjem ter potrebujejo visoko računsko moč.Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča nadgradnjo pomnilnika in diska, kar omogoča prilagodljivost glede na vaše potrebe. Namenjen je za tiste, ki si želijo daljše uporabne dobe svoje naprave. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Obnova poteka po strokovno zasnovanem postopku, ki zagotavlja visoko kakovost in zanesljivost naprave. Z izbiro obnovljene naprave prispevate k zmanjšanju elektronskih odpadkov in poskrbite, da oprema dobi priložnost za novo življenje. Vse naprave so podvržene standardiziranemu sistemu ocen kakovosti, kar zagotavlja, da prejmete izdelek, ki je skoraj kot nov, po dostopnejši ceni. Izberite HP Omen MAX Gaming Laptop za zmogljivost, prilagodljivost in odgovorno izbiro v svetu elektronskih naprav.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Dodatki | 1x Audio |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 (16 GB GDDR7) |
| Velikost zaslona | 40,64 cm (16,0″) |
| Največja ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Tipkovnica | Spanish keyboard |
| Optična enota | ne |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |

















