Prenosnik HP ZBook Fury 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi (2 kos) predvidena dostava: petek, 15.5. |
Predstavitev
HP ZBook Fury 15 G7 prenosnik združuje moč in zanesljivost, ki ju potrebujejo tako profesionalci v ustvarjalnih industrijah kot tehnološki navdušenci. S svojimi vrhunskimi komponentami in elegantnim dizajnom je ta naprava idealna za obdelavo zahtevnejših nalog.Največje prednosti
Kdo kupuje ta izdelek
Možnosti nadgradnje
Zakaj izbrati obnovljeno napravo
A- Kakovost
Znaki obrabe. Najboljše razmerje med kvaliteto in ceno. Ohišje lahko vsebuje manjše nepravilnosti, kot so vidne praske, ki pa ne vplivajo na delovanje naprave. Zasloni imajo lahko rahle nepravilnosti, ki so nekoliko opazne, vendar ne motijo uporabniške izkušnje.
Rabljena oprema v naši ponudbi je pregledana, preizkušena in očiščena. Brezhibno delovanje je podkrepljeno z enoletno garancijo.
Več informacij o rabljeni opremi lahko najdete na strani Rabljena računalniška oprema.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | A- kvaliteta |
| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5) |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Tipkovnica | Nordic|Swedish / Finnish |
| Optična enota | ne |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |













