Prenosnik Victus Gaming 15-fa2013nf | Core 5 210H | RTX 5060 (8 GB) / Core 5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Na zalogi (2 kos) predvidena dostava: torek, 2.6. |
Predstavitev
Prenosnik Victus Gaming 15-fa2013nf vas bo očaral s svojo izjemno zmogljivostjo in privlačno obliko. Opremljen je z vrhunskimi komponentami, vključno z zmogljivo grafično kartico NVIDIA GeForce RTX 5060 in procesorjem I5. Več kot dovolj moči za brezskrbno igranje iger in opravljanje zahtevnih nalog.Največje prednosti
- Visoka osveževalna hitrost zaslona: 144 Hz za gladko prikazovanje slik
- Izjemno hitri M.2 PCie SSD disk za hitro nalaganje iger in aplikacij
- Odlična povezljivost z Wi-Fi 6 in Bluetooth 5.4
- Več priključkov: vključno s HDMI 2.1 in USB-C za razširitev vaših možnosti
Kdo kupuje ta izdelek
Gaming navdušenci, ki iščejo zanesljiv in zmogljiv prenosnik za igre vrhunske kakovosti, bodo v tem modelu našli popoln izdelek. Tudi profesionalni uporabniki, ki vsakodnevno delo združujejo z zahtevnimi aplikacijami, bodo cenili njegovo zmogljivost in zanesljivost.Možnosti nadgradnje
Victus Gaming 15-fa2013nf omogoča enostavno nadgradnjo pomnilnika in diska. S tem si lahko zagotovite še hitrejše delovanje in več prostora za svoje podatke. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega prenosnika Victus zagotavlja odlično vrednost za vaš denar. Strokovna storitev obnove poskrbi, da je naprava skrbno pregledana, preizkušena in ocenjena po standardiziranem sistemu kakovosti, kar zagotavlja zanesljivost in daljšo življenjsko dobo. Poleg tega z nakupom prispevate k odgovornemu ravnanju z viri.Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
Refurbished računalniki so tovarniško obnovljeni računalniki z garancijo.
Gre za nove računalnike priznanih znamk, ki so večinoma neprodane zaloge, sejemski artikli, razstavni eksponati ali artikli z manjšimi vizualnimi napakami. So popolnoma nerabljeni artikli.
Več informacij o tem lahko najdete na strani Refurbished računalniki.
Računalniki izvirajo iz različnih držav, zato imajo lahko nameščen operacijski sistem v tujem jeziku, pa tudi razporeditev črk na tipkovnici je lahko različna (npr. ni označenih šumnikov). V ta namen prenosnikom vgraviramo slovenske znake ali, če to ni možno, priložimo slovenske nalepke, s katerimi lahko prekrijete tuje tipke. Tip tipkovnice je naveden v razdelku "Tipkovnica".
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Stanje | Odprta embalaža |
| Procesor | Intel® Core™ 5 210H / 2,2 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Max Turbo Frequency 4,8 GHz |
| Delovni pomnilnik | 16 GB DDR5 |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7) |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Tipkovnica | Francoska tipkovnica |
| Optična enota | ne |
| USB 2.0 priključki | ne |
| USB 3.0 priključki | 2x |
| HDMI priključek | 1x |
| Spletna kamera | da |
| Wi-Fi | da |
| WWAN | ne |
| Bluetooth | da |
| Bralnik kartic | ne |
| Bralnik prstnih odtisov | ne |














