Patona E-Scooter 7781 električni skiro, črn
| Garancija | 12 mesecev garancije |
| Dobavljivost | Trenutno nedobavljivo |
Predstavitev
Patona E-Scooter je zmogljiv električni skiro z minimalističnim dizajnom in dometom do 33 km s samo enim polnjenjem! Je izjemno lahek, saj je izdelan iz aluminija in zasnovan tako, da ga lahko enostavno zložite in prenašate naokoli.
KVALITETNA IZDELAVA
Proizvajalec Patona je eno od vodilnih nemških podjetij na področju baterij in elektronskih izdelkov, kar jamči odlično kvaliteto.
ODLIČNA VARNOST
Skiro ima vgrajen E-ABS sistem, ki preprečuje blokado koles. Zadnje kolo ima mehansko disk zavoro, sprednje kolo pa zaviranje z elektromotorjem, ki omogoča tudi rekuperacijo energije. Uporaben tudi ponoči, saj ga odlikujejo zmogljivi LED žarometi, ki osvetljujejo do 6 m razdalje. LED luči so prisotne tudi na zadnjem delu.
VRHUNSKA TEHNOLOGIJA
Vgrajen ima Bluetooth sprejemnik, zato se lahko nanj povežete s pametnim telefonom in z uporabo aplikacije spremljate status baterije, hitrost in druge parametre. Z uporabo vgrajenega tempomata lahko enostavno nastavite enakomerno hitrost.
Tehnične podrobnosti
| Lastnosti | |
| Največja hitrost | 25 km/h |
| Doseg | do 33 km |
| Moč motorja | 500 W |
| Zavore | disk zavora zadaj - regeneracijska zavora spredaj |
| Luči | LED luči spredaj in zadaj |
| Gume | napihljive zračnice 21,60 cm - 8,5" |
| Baterija | 7800 mAh - 36 V |
| Nosilnost | 120 kg |
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Dimenzije | 108 x 43 x 114 cm |
| Teža | 12,8 kg |
Napišite mnenje
Če želite deliti svojo izkušnjo s tem izdelkom, se prosimo prijavite ali registrirajte.MNENJA STRANK
Naročila preko spleta, prejela naslednji dan! Kar tako naprej! -Nika
Izjemne pohvale! Brezplačno zamenjali baterijo v garancijskem roku. Pri naročilu odzivnost in storitev profesionalna. Za vzgled. -Ljiljana
Vrhunska storitev! Odlična ponudba, prijaznost, odzivnost, ni da ni. Še bom naročala! -Vida
Искате ли този продукт да бъде доставен до България? Patona E-Scooter 7781 електрически скутер, черен | OutletShop.bg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Elektrická kolobežka Patona E-Scooter 7781, čierna | MediaOutlet.sk
Vrei ca acest produs sa fie livrat in Romania? Trotineta electrica Patona E-Scooter 7781, neagra | MediaOutlet.ro
Vuoi ricevere il prodotto in Italia? Patona E-Scooter 7781 monopattino elettrico, nero | MediaOutlet.it
Chcete tento produkt doručit do České republiky? Elektrická koloběžka Patona E-Scooter 7781, černá | MediaOutlet.cz
Szeretné ezt a terméket Magyarországra szállítani? Patona E-Scooter 7781 elektromos robogó, fekete | ElektronikaPlusz.hu
Chcesz dostawę do Polski? Hulajnoga elektryczna Patona E-Scooter 7781, czarna | ElektronikaPlus.pl












